Luizi bëhet me shtëpi të re në një lagje të thjeshtë të Tiranës

Luiz Ejlli ka treguar më shumë për jetën e tij pas daljes nga BBV në “Më lër të flas”.

Ai tha se këto ditë ka jetuar me Kiarën në shtëpinë e saj, por sot ka marrë një shtëpi të tijën.

Luizi tregoi se shtëpinë nuk e ka marrë pranë Kiarës, por nuk e zbuloi vendndodhjen pasi fansat do të mblidheshin aty.

“Dua të kem shtëpinë time. Nuk dua t’i dalë fjala Oltës. E gjeta shtëpinë, sot do të hyj. Nuk e them vendndodhjen e shtëpisë. Është apartament në një lagje të thjeshtë. Unë dal herët nga shtëpia e vesh këpucët në makinë”, tregoi Luizi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...