Luiz Ejlli zbulon emrat e këngëtarëve të njohur me të cilët ka bashkëpunime

Fituesi i “Big Brother VIP 2”, Luiz Ejlli, duket se ka vendosur që t’i përkushtohet shumë fort pasionit të tij, muzikës.

Mbrëmë ai tha se ‘sot është rasti dhe e ka mundësinë’ që përmes muzikës të qëndrojë pranë publikut që e do dhe e mbështet.

Këngëtari i njohur zbuloi gjithashtu se me kë do të bashkëpunojë. Dje u publikua bashkëpunimi i tij i parë me Donald Veshajn, që mban titullin “2shotsa” dhe që u prit shumë mirë nga publiku.

Romeo: Luiz do të fillosh koncertet?

Luizi: Kësaj radhe kam vendosur që të zë mend dhe jam në menaxhim të njerëzve profesionistë që marrin vesh nga kjo punë. Kanë zënë shumë data.

Romeo: Sa merr për një koncert?

Luizi: Aq sa më japin. Faleminderit ju them. Ka shumë data, ka shumë kërkesa

Romeo: Do fillosh të bësh bashkëpunime?

Luizi: Bashkëpunime do bëj, por edhe këngë vetëm kuptohet

Romeo: Me kë i ke këto bashkëpunime?

Luizi: Noizy e ka premtuar dhe do bëj. Do bëj me Stinën, Elvana Gjatën, Ylli Limanin. Por bashkëpunimi i parë që është bërë, e kam bërë me vëllain tënd.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...