Efi kërkon të lërë pas hatërmbetjet dhe të bëjë ‘paqe’ me Luizin dhe Kiarën

Ish-konkurrentja u duk ende se kishte diçka për të thënë për çiftin e këtij edicioni, duke komentuar daljen në skenë të Kiarës, përkrah Luizit. Me nota ironike, ajo komentoi moderatoren duke thënë: “Sa njeri fals”.

Por duket se ditë më pas nga ajo çfarë kishte thënë, Efi ka vendosur të reagojë me një postim zyrtar, duke vlerësuar edhe çiftin. Në këtë mënyrë, ajo zgjedh ti japë fund të gjitha fjalëve, batutave dhe tensioneve që ka pasur mes tyre në muajt e fundit. Ajo shprehet se vendi i tretë është një arritje e madhe për të, duke theksuar se gjatë qëndrimit në shtëpi është përpjekur t’i qëndrojë besnike vlerave të saj.

“Ju kam lodhur me postimet e mia, por jam shumë e emocionuar teksa reflektoj për rrugëtimin tim në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Vendi i tretë është një arritje e madhe për mua, dhe nuk do ta kisha bërë pa mbështetjen te të gjithëve ju. Gjatë gjithë qëndrimit në shtëpi, unë u përpoqa t’i qëndroja besnike vlerave të mia, edhe në momentet më të vështira. Nuk is hte një udhëtim i lehtë, por mbështetja dhe dashuria juaj më shtynë që të qëndroja deri në fund në shtëpi. Ndërsa kam qenë duke lexuar sot mesazhet, komentet dhe DM tuaja, ndihem sikur kisha një familje të dytë që më mbështeste nga jashtë”, shkruan ajo.

Efi shton se “Big Brother Vip 2”, i përket Luizit dhe Kiarës për emocionet që kanë dhuruar dhe i uron atyre jetë të lumtur bashkë.

“Më shumë se çdo gjë doja t’i bëja njerëzit e mi të dashur krenarë dhe jam shumë e lumtur që mund të them se ia dola. Prindërit e mi më rritën të jem një vajzë e fortë, e sigurt dhe besnike, dhe jam shumë mirënjohëse që i kam ngjarë atyre”.

Ish konkurrentja e Big Brother e cila beri shume buje merr propozim për martesë…

Mikela Pupa u bë e njohur për publikun me pjesëmarrjen në emisionin e dashurisë Përputhen. Pas suksesit që pati ajo vendosi që të marrë pjesë...

Çfarë ndodhi? Prishet miqësia mes Efit dhe Mikelës?!

Efi Dhedhes dhe Mikela Pupa ishin dy mikeshat të cilat vendosën të luanin si një banor i vetëm në garën e “Big Brother VIP”,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...