“A të ngeli hatri me Arminën që mbështeti Luizin”/ Olta habit me deklaratën: Me Berishën…

Olta Gixhari ka qenë një ndër banoret më të komentuara të këtij edicioni të “Big Brother VIP”. Pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, aktorja e njohur është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi, ish-banorja e BB VIP ka bërë një bashkëbisedim me ndjekësit e shumtë, të cilët janë kuriozë që të dinë sa më shumë gjëra rreth saj.

Dikush e ka pyetur në lidhje me Armina Mevlanin, të cilën e ka shoqe, por që ajo ka mbështetur Luiz Ejllin në BB VIP.

“Të ngeli hatri me Arminën që mbështeti Luizin më shumë dhe jo ty që të ka shoqe?”, e pyeti dikush, të cilit iu përgjigj me “aspak”.

“Aspak. Unë Arminën kam shoqe të mirë. Të gjitha shijet janë të drejta”, përgjigjet Olta, e cila më pas shton: “Kurse me Berishën po më ka ngelur hatri”.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ish-banorja e BB VIP zbulon lidhjen e dashurisë: Kam 3 muaj që ….

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Mikela Pupa, ka...

Shifra të larta, nuk do ta besoni sa paguhet Dea Mishel për një të p…

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Dea Mishel, ishte...

“Një surprizë ekonomike për këtë shenjë”, parashikimi i Horoskopit për muajin qershor

Dashi Përgjatë këtij muaji, Dashi mundësitë si në fushën e...