A do ta takojë Sali Berisha, Luizin? Përgjigja e Arminës për fansin është epike

A do ta takojë Sali Berisha, Luizin? Përgjigja e Arminës për fansin është epike

Luiz Ejlli vijon të mbetet në qendër të vëmendjes edhe pas daljes së tij nga shtëpia, kjo edhe për shkak të fushatës zgjedhore, por dhe daljes së tij në krah të Benet Becit.

Duke patur parasysh të shkuarën e tij, ku ka qenë i afrët me PD-në,fansat janë bërë kuriozë se a do të takohet ai me Sali Berishën në të ardhmen. për të shuar këtë kuriozitet, një nga fansat ka pyetu nusen e djalit të Sali Berishës, Armina Mevlanin, nëse vjehrri i saj do të takohet me Luizin apo jo.

Përgjigja e Arminës ka qenë vërtetë epike. “Për momentin nuk jam sekretarja e asnjërit pre tyre”, i përgjigjet Armina fansit.

 

Del video që po bën namin në rrjet, Luizi takohet me …

Banorët e BBV janë nga personat më të përfolur kohëve të fundit, e sidomos fituesi i programit. Një video e Luizit që ka takuar gjyshin...

Kur do t’i themi lamtumirë shiut? Sinoptikania jep lajmin e papritur: Kjo verë do të jetë…

Surprizat e motit kanë vijuar përgjatë gjithë majit, e me sa duket do të vijojnë dhe për disa ditë në qershor. Sinoptikania Lajda Porja në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Horoskopi 31 maj, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi: Sot do të keni mjaft kohë për t'u...

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...