Pas Big Brother, Arbana Osmani “detyrohet” që të nis terapi…

Moderatorja e mirënjohur, Arbana Osmani, po e shijon suksesin e saj pas Big Brother VIP Albania ll.

Ajo ka udhëtuar për në Itali për tu qetësuar pas edicionit të dytë të reality shou.

Kështu ajo ka treguar se Italia për të është si terapi pas periudhës mjaftë të ngarkuar të BB VIP.

Tutje, ajo e zbuloj se bashkë me të është edhe partneri i saj, regjisori Eduart Gishaj.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...