Pak para nisjes merr flakë një avion në aeroportin e Rinasit (Video)

Një avion ka marrë flakë në Rinas ditën e sotme.

Siç duket në video, tym i zi duket në vendngjarje për shkak të flakëve, teksa dëgjohen sirenat e zjarrfikëses.

Advertisements

Fatmirësisht nuk ka asnjë person të lënduar nga ngjarja.

Avioni është përfshirë nga flakët pak para nisjes së fluturimit dhe nuk ka pasur pasagjerë në bord.

Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes, teksa priten detaje të reja në vijim.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...