Olta Gixhari i ka dy fjalë për Kiarën: Nuk luftoj për ….

“Big Brother VIP” ka përfunduar tashmë, por polemikat dhe marrëdhëniet e krijuara brenda formatit vazhdojnë e diskutohen edhe jashtë shtëpisë.

Së fundmi, ish-konkurrentja Olta Gixhari ka postuar një ‘Ask me a Question’ në të cilin ka folur ndër të tjera edhe për marrëdhënien me Kiara Titon.

E pyetur për mënyrën “e ashpër” më të cilën iu drejtua moderatores, Olta u përgjigj duke thënë se përdori për Kiarën, të njejtat fjalë që kjo e fundit ka përdorur për veten.

“Pse u solle aq ashpër me Kiarën dhe iu drejtove ‘zonjë e kulluar’?”- pyet një nga ndjekësit.

“Unë iu drejtova me të njejtën fjalë që Kiara përdori për veten e saj ‘jam e kulluar’, dhe ju e dini që unë s’ta përtoj dhe as nuk luftoj për disa followers më shumë.”- është përgjigjur Olta.

Dy ditët e fundit të majit sjellin lajme shokuese për këto shenja, paralajmërimi i Meri Shehut

Fundi i muajit Maj sjell disa lajme të papritura dhe shokuese për shenjat. Në parashikimin e së hënës në “Rudina” në Tv Klan, Meri...

“Zonja Eni më tha ta shaja shumë!”/ Vjollca “e famshme” tregon pas daljes në TV: Miqtë më …

Vjollca, e cila u bë e famshme me shprehjet e saj në emisionin televiziv “E diela shqiptare”, ka treguar vështirësitë që ka hasur pas...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...