Mbështeti Luizin por mike me aktoren, reagon Olta ndaj Armina Mevlanit!

Olta Gixhari është komentuar shumë në eksperiencën e saj në “Big Brother VIP” për të gjitha polemikat e krijuara në format.

Së fundmi, aktorja ka lënë hapësirë për të gjithë ndjekësit e saj që të shuajnë kureshtjen mbi gjërat që ata duan të dinë për të.

Një nga pyetjet që ra shumë në sy lidhet pikërisht me miken e saj Armina Mevlanin, e cila ka mbështetur shpesh herë publikisht Luizin.

E pyetur nëse ka hatërmbetje me të, Olta u përgjigj duke thënë se blogeren e ka mike te mirë.

“Të ngeli hatri me Arminën që mbështeti Luizin më shumë dhe jo ty që të ka shoqe?”

“Aspak, unë Armina Mevlanin e kam shoqe të mirë! Tutti i gusti sono giusti. Kurse me Berishën po më ka ngel hatri.”- është përgjigjur Olta në ‘Instagramin’ e saj.

DËMOHEN NDRIÇUESIT ELEKTRIK NË “GJUHADOL”

Dëmtimi I ndriçuesve në zonën muzeale të “Gjuhadolit” është një nga fenomenet që qytetaret përballen shpesh së fundmi. Dëmtimi kryesisht ndodhë gjatë natës ku...

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia” nuk do e shohim më në TV Klan. Lajmi është bërë i ditur nga burime ekskluzive...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...