Bëhet virale në rrjet, ndjekësit kapin detajin që nxjerr zbuluar marrëdhënien e Kiarës me Efin (Foto)

Një foto e Kiarës dhe Efit është bërë virale në rrjet.

Bëhet fjalë për takimin e dyshes në natën finale ku Efi u kualifikua e treta në renditje.

Fansat kanë kapur momentin e përqafimit të dyshes që ka treguar qartë se marrëdhënia e ish banoreve është rregulluar.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME