Vajzat e ‘ngacmojnë’ Luizin në rrugë, ai bën reagimin epik (Video)

Luiz Ejlli eshte personi i cili eshte kthyer ne fenomen ku ka me shume se kater muaj qe mediat dhe gjithe publiku flasin per te.

Qe kur u be pjese e Big Brother Vip Albania me 24 dhjetor ai fitoi zemrat e publikut dite pas dite duke u bere banori i preferuar.

Ai ka fituar kete loje ku te shtunen edhe u shpall fitues, ndersa kur doli e pa famen e madhe qe ka krijuar jashte.

Padyshim, mes fansave te shumta jane edhe vajzat qe perpos karakterit e pelqejne Luizin edhe per bukurine fizike.

Sot, Luizi ishte duke shkuar ne vendlindjen e tij ne Shkoder ndersa disa vajza pasi e pane duke kaluar me veture i thane disa fjale te bukura.

Luizi i eshte pergjigjur duke qeshur derisa ato e kane filmuar.

 

@shqipet_neperbot_2

#luizejlli #meluizin #teamluizejlli #meluizinmeluanin🦁🦁🦁🦁🦁 #albania #shqipetaretneperbot🇦🇱🌍 #shkodra

♬ original sound – eyoo.metta

Dy ditët e fundit të majit sjellin lajme shokuese për këto shenja, paralajmërimi i Meri Shehut

Fundi i muajit Maj sjell disa lajme të papritura dhe shokuese për shenjat. Në parashikimin e së hënës në “Rudina” në Tv Klan, Meri...

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia” nuk do e shohim më në TV Klan. Lajmi është bërë i ditur nga burime ekskluzive...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...