“Ti ha shumë thika pas kurrizit”, gruaja iu parashikon fatin live dy moderatorëve të Top Channel: Me të s’ke shanse! (Video)

Gjatë një lidhjeje të drejtëpërdrejtë me “Shqipëria Live”, parashikuesja e fatit Irini Kakacaj, ka parashikuar fatin e zgjedhjeve lokale që do mbahen në 14 maj, por jo vetëm.

Ajo foli edhe në lidhje me fatin e dy moderatorëve, Erjona Rusi dhe Arjon Muça.

Erjona Rusi: Po Arjoni këtë vit do martohet, do bëhet me fëmijë psh?

Irini: Po pse mos të flas për ty unë?

Arjon Muça: Mund të flasësh për mua nëse do. A do martohem, a do bëhem baba? A do kem një shtëpi timen në pronë?

 

Irini: Shiko, do të të them diçka. Zotëria është shumë i sinqertë dhe ka karakter shumë të fortë. Zonjën që e ke këtu e ke super zonjë. Të flasim realitetin

Arjon Muça: Po ne nuk jemi të martuar bashkë.

Irini: Ore ç’punë ke ti të martohesh me të, s’ka shans.

Irini: Kjo e ka ekuilibrin e saj të erotikës, kjo ka jetën e saj, kjo është një zonjë. Edhe e falenderoj se më ndihmon mua edhe me gjuhën shqip, se nuk di mirë. Ju të dy keni vërtetë fat shumë shumë të mirë, që të dy jeni engjëj. Kjo zonjës do i ndryshojë ekonomia, do i shkojë lart. Ti o zotëri ke një gjë të keqe, se ti jep dhe nuk merr asgjë. Je shumë njeri i mirë, por ha shumë thika pas kurrizit.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...