Për kuriozët, ja sa fitime nxori Luiz Ejlli në koncertin e tij të parë

Luiz Ejlli u shpall fitues i “Big Brother VIP” më 7 maj, pas 133 ditësh qëndrimi në reality show.

Ashtu siç pritej, Luizi iu kthye edhe njëherë muzikës, teksa para dy ditësh mbajti edhe koncertin e tij të parë prej vitesh.

Mes një publiku të gjerë, Luizi këndoi edhe këngën e tij me të cilën mori pjesë në Eurovision vite më parë, “Zjarr e Ftohtë”.

Mirëpo ashtu siç shqiptarët e kanë në gjak kuriozitetin, sa para fitoi Luizi nga koncerti i tij i parë?

Sipas burimeve të ndryshme në rrjet, Luiz Ejlli ka fituar të paktën 10 mijë euro. Një shifër e tillë është konfirmuar më parë edhe nga Xheni Demika gjatë një interviste.

“Luizi do të kërkohet shumë nëpër ambiente, nëpër clube dhe lufta do të jetë se kush do ta marrë i pari. Shifrën e di edhe unë se sa është, por kam hall ta them se do ta dëmtojmë. Tatim do paguajë ai, por duke qenë se shifra e parë është për shkak të emrit dhe për shkak të marketingut, por që një diskutim që është bërë dhe që është diskutuar, kanë variuar ndryshe. Kanë filluar nga 5, në 7 ka arritur në 10, sepse është bërë si këto që i hedhin në ankand.”-tha ai.

Dy ditët e fundit të majit sjellin lajme shokuese për këto shenja, paralajmërimi i Meri Shehut

Fundi i muajit Maj sjell disa lajme të papritura dhe shokuese për shenjat. Në parashikimin e së hënës në “Rudina” në Tv Klan, Meri...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore kur janë të zemëruar me fëmijën e tyre ose të frustruar me sjelljen e fëmijës...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...