Meri Shehu: Familjarë të politikanëve më kanë kërkuar parashikim për zgjedhjet e 14 majit

Astrologia e njohur Meri Shehu ka thënë sot se familjarë të ndryshëm të politikanëve e kanë telefonuar për të zbuluar më tepër rreth karrierës së tyre.

Ajo është shprehur në “Wake Up” se përmes hartës astrologjike personale të dikujt, mund të zbulosh se sa mundësi ka ai njeri për të marrë një pozicion apo sa mund të ngrihet në karrierë.

Meri Shehu: Po më kanë marrë në telefon. Jo ndihmë jo, nuk kërkojnë ndihmë këta tani. Më ka pyetur vjehrra e ndonjërit, ose kunata e ndonjërit, më shumë familjarë sesa drejtpërsëdrejti.

Blendi Salaj: Ti e ofron këtë shërbim?

Meri Shehu: Patjetër, duke parë hartën astrologjike personale të një njeriu, shohim se sa mundësi ka ai njeri të marrë një pozicion, ose sa mund të ngrihet në karrierë, ose sa mund të përfitojë nga momenti.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...