Luiz Ejlli prezanton Big Brother 3 me Arbana Osmanin? Publikohet videoja që ‘çmendi’ ndjekësit me ofertat marramendëse ndaj fituesit

Një video që po qarkullon në rrjet tregon se Luiz Ejlli do të jetë pjesë e Big Brother 3, por këtë herë jo më si banorë po si pjesë e produksionit.

Shumë aludime ka se do të jetë opinionist e disa tjerë thonë se do të jetë krah Arbana Osmanit si prezantues.

E gjithë kjo ngelet enigmë dhe nuk ka asnjë reagim zyrtar nga fituesi i BBV. E vetmja gjë që na ngelet është vetem të presim kur të filloj edicioni i ri.

VIDEO:

 

@kristine12w

#luiziejlli #videovirale #bigbrother #kristine12w

♬ Originalton – Kristina

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...