Kiara i mbajti qëndrim, Arbër Hajdari: Luizi është banori që do më mungojë më tepër

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte i ftuar Arbër Hajdari, i cili foli për eksperiencën si opinionist për herë të dytë në Big Brother Vip Albania.

Arbri zbuloi se i ka shumë mirë marrëdhëniet me të gjithë banorët që ishin pjesë e lojës këtë vit, por nuk mohoi se disa prej tyre i kanë mbajtur qëndrim.
Një prej tyre ishte Kiara, për të cilën Arbri pohoi se kishte hatërmbetje, por gjithçka u zgjidh për çështje ditësh.

I pyetur nga Bieta se cili nga banorët do t’i mungojë më shumë dhe cili më pak, Arbri tha: “Programi pati tezën dhe antitezën, ata shoqëruan njëri-tjetrin. Ishte Olta, por ishte dhe Luizi. Tek të gjitha situatat që krijoheshin brenda shtëpisë ishin të dy ata. Por për hir të batutës dhe çmimit fitues po them Luizin. Më pak, ka sa të duash. Janë një grup njëherë që hynë nga jashtë dhe u bënë mbështetës të Luizit.”
“Kur hynë thanë që donin të fitonin BBV, por jo vetëm që s’ kishin lidhje ta fitonin, por veç mbështetën Luizin”, tha ndër të tjera Hajdari.

Sistemimi i përroit të Oblikës/ Turistëve u shfaqen mbeturina dhe djegie

Kjo është panorama që shoqëron në një ditë normale jo vetëm banorët e zonës së Oblikës por edhe kalimtarë e turistë të shumtë që...

U takuan fshehurazi në parukeri? U kap mat me të njëjtin vend me Luizin, reagon për herë të parë ish-e dashura e këngëtarit

Ditën e sotme qarkulloi lajmi se teksa Kiara Tito ndodhet në Turqi, partneri i saj, Luiz Ejlli është parë afër Jurgenës. Sipas “Kryefjala”, dyshja u...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...