Beci: Shkodranët duan ta shohin të realizuar ëndrrën që kanë për këtë qytet

N’Rus. Njerëzit që takoj janë motivimi më i mirë. Faleminderit secilit prej jush. Shkodranët duan ta shohin të realizuar ëndrrën që kanë për këtë qytet. Ju e keni në dorë. Të dielën qytetarët vendosin! #shkodraepara #shkodrapozitive

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Më keq se turlia…”, Elvis Pupa ‘thumbon’ reperat shqiptarë!

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga...

Armaldo e shan gjatë intervistës, Kristi vjen live në emision

Armaldo Kllogjeri ishte i ftuari i parë i rubrikës...

Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen së...