Beci ndan mesazhin e Besnik Çinarit: Ka ardhur koha të shohim një ndryshim

Motivim e përgjegjësi e lartë për mua, besimi i secilit prej jush! Faleminderit nga zemra! #shkodraepara #shkodrapozitive

https://fb.watch/ksIk4L98Mw/?mibextid=cr9u03

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...