AS VETE NUK E KISHTE IMAGJINUAR / E pabesueshme çfarë po ndodh me Luizin pas fitores së BBVA2 (Foto)

Të shtunën e javës së kaluar Luiz Ejlli u shpall fitues i Big Brother VIP 2, pas 4 muaj e gjysmë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Popullariteti i Luizit ka qenë i jashtëzakonshëm gjatë këtyre muajve dhe kjo është përkthyer edhe në ndjekës të shumtë.

Pas hapjes së llogarisë zyrtare të tij në Instagram, Luizi brenda pak ditëve arriti në 340 mijë ndjekës, por pas daljes kjo shifër është rritur në mënyrë të pabesueshme.

Tani Instagrami i Luizit numëron 550 mijë ndjekës dhe vazhdon të rritet.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME