Shoqet e Kiarës ngacmojnë Luizin: E njohim atë murin

Luizi Ejlli publikoi dje një video ku falenderoi fansat për mbështetjen e madhe që i kanë dhënë gjatë rrugëtimit në Big Brother VIP dhe premtoi se do tua shpërblejë.

Por pas tij shihen disa piktura të cilat na tregojnë qartazi që janë të shtëpisë të Kiarës. Prandaj dhe mikeshat e moderatores nuk kanë ngurruar ta ngacmojnë partnerin e shoqes së tyre.

“E njoh këtë murin” , shkruajnë vajzat në video duke na konfirmuar se çifti po bashkëjetojnë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...