Luizi bëri video për ta, fansat kapin direkt detajin: Qenke te shtëpia gruas o ko…

Luizi publikoi sot një video ku falenderoi fansat për mbështetjen e madhe që i kanë dhënë gjatë rrugëtimit në Big Brother VIP dhe premtoi se do ja shpërblejë.

Mirëpo fansat kanë kapur dhe një detaj tek video e Luizit. Prapa tij shihen disa piktura, që ndodhen në shtëpinë e Kiarës.

Kaq është dashur që komentuesit të shprehen të lumtur që çifti është bashkë.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...