Kiara Tito nuk i ndahet Bora Zemanit? “Shpërthejnë” ndjekësit pas veprimit të ish-banores (Foto)

Fansat kanë akuzuar Kiara Titon se po kopjon Bora Zemanin me pozat e saj të fundit.

Kiara ka realizuar një set fotografik e veshur me fustanin me të cilin parakaloi në tapetin e kuq mbrëmjen e finales së Big Brother VIP. Por pozat e ish-banores kanë shkaktuar komente të shumta.

Fansat kanë nisur të krahasojnë fotot e Kiarës me të Borës duke e akuzuar, për kopjim.

Siç shihet në foto Bora pozon më shumë me duar para aparatit dhe kështu ka vepruar edhe Kiara.

Por fundja ç’të keqe ka? Të gjithë frymëzohemi nga dikush për foto!

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...