Kiara dhe Luizi shfaqen për herë të parë në Instagram pas përfundimit të BB (FOTO)

“Faleminderit për mbështetjen tuaj”, ka qenë postimi i parë i bërë nga Kiara përmes një instastory, se bashku me Luizin.

Kjo është dalja e parë e çiftit në rrjete sociale, pas përfundimit të spektaklit Big Brother.

Kiara dhe Luizi shfaqen për herë të parë në Instagram

Postimin moderatorja e ka shoqëruar me një emoji zemër të kuqe, dhe me hashtagun #luki, që ka qenë një ndër më të përdorurit nga mbështetësit e çiftit.

 

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia” nuk do e shohim më në TV Klan. Lajmi është bërë i ditur nga burime ekskluzive...

Shkrumbohet gjatë natës banesa dy katëshe në Malësinë e Madhe

Një banesë është shkrumbuar nga flakët mbrëmjen e djeshme në fshatin Grabon në Bashkinë e Malësisë së Madhe. Mësohet se shtëpia është në pronësi të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...