“Ja si më lënë pas dore”/ Jori fshaqet krah banorit të njohur të ‘BBV’, Dea bën veprimin e papritur ndaj tyre (Foto)

Përmes postimeve në rrjetet sociale, Jori Delli ka zbuluar mbrëmë se ka darkuar me Krist Aliajn.

Ish-banorja ka ndarë me ndjekësit një foto në “Instastory” ku shfaqet e mbështetur te Kristi.

Por duket se Dea Mishel është bërë ‘xheloze’ për këtë fakt. Ajo e ka ripostuar këtë imazh në “Instastory” dhe bashkëngjitur me të shkruan:

“Ja si më lanë pas dore”.

Pas përfundimit të “Big Brother VIP”, Dea, Kristi dhe Jori janë parë bashkë. Ish-banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri kanë qëndruar bashkë te festat që u organizuan pas mbarimit të këtij edicioni të reality shoë-t.

Kujtojmë se Kristi në një intervistë për Top Albania Radio, u shpreh se nuk do të ketë shoqëri me të gjithë banorët e BB VIP. Ai tregoi se flet vetëm me Dean.

 

I kërkuan dorëheqjen pas disfatës, Berisha habit me reagimin e tij: Ata kanë lindur dhe do vdesin me…

Pavarësisht humbjes së thellë në zgjedhjet e 14 majit përballë mazhorancës dhe kërkesave të shumta për dorëheqje për bashkimin e PD-së zyrtare, duket se...

Ëndërroni për pasuri? Disa mënyra si t’i tërhiqni paratë si magnet

Nëse doni të tërhiqni para, mbani mend këto këshilla. Ata që i aplikojnë pretendojnë se i ka ndryshuar gjendja e tyre financiare. -Përdorni ngjyra të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...