Edhe dy shotsa për dashni, me fund i pi’! Gati superhiti i verës mes Luizit dhe Donald Veshajt. (Video)

Është koha kur Luiz Ejlli të shijojë lavdinë e tij. Dhe ofertat e pafund nuk kanë munguar.

Donald Veshaj ka publikuar në profilin e tij pjesë nga kënga e fundit që do të jetë një duet mes dy personazheve më karizmatikë të BBV.

‘Edhe dy shotsa edhe dy shotsa për dashni, me fund i pi”, janë vargjet e këngës ndërkohë tingujt muzikorë janë mjaft të bukur e duket se e kanë garantuar hitin për këtë verë

 

SHIKO VIDEON E KENGES

Administratës i rritet paga, por çfarë do të ndodhë me pensionistët

Pensionistët duhet të presin deri në Tetor për “rritje” pensioni. Ndryshe nga rrogat, për pensionet nuk do të ketë rritje reale, por vetëm indeksim...

Arbana Osmani nis pushimet ne nje nga ishujt me te frekuentuar nga Vipat

Pas nje Big Brother te sukseshem Arbana ka filluar pushime me Eduart Grishaj. Moderatorja shume e dashur per publikun eshte duke kaluar pushimet në Mykonos...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...