Beci: Mirëmëngjes me rrugën e Velipojës, bashkë mund të bëjmë punë të tjera të mira për Shkodrën

Mirëmëngjes nga rruga e Velipojës! Bashkë mund të bëjmë punë të tjera të mira për Shkodrën. Ju e keni në dorë! #shkodrapozitive #shkodraepara

https://fb.watch/kr4i9GdB8_/?mibextid=cr9u03

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...