Shpjegim i përmbledhur në 60 sekonda, Beci: Çfarë do të thotë bashki në punë?

Çfarë do të thotë “Bashki në punë”? Shpjegim i përmbledhur në 60 sekonda.#shkodrapozitive

https://fb.watch/kqgL5wTKxK/?mibextid=cr9u03

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...