‘O Çapaçulaaa! Mu deshën 3 ditë të marr veten…’ Luizi poston videon në Instagram

Luiz Ejlli ka reaguar për herë të parë ditën e sotme pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

Ai ka postuar një video në llogarinë e tij në Instagram, ku falenderon të gjithë mbështetësit e tij, teksa shprehet se do të vazhdojë të jetë pranë publikut duek publikuar këngë.

Ai po ahstu kërkon falje që nuk reagoi më herët, teksa shprehet se ndihet shumë mirënjohës dhe se nuk e di çfarë kanë parë tek ai ata që e kanë mbështetur.

 

SHIKO VIDEON

Harron Keisin dhe Zazën, Kristi tregon të dashurën e re që i rrëmbeu zemrën

Krist Dragot ishte i ftuar sot në “Shqipëria live”. Finalisti i Big Brother VIP u ndal edhe tek marrëdhënia me Keisin, për të cilën...

Nëna i përlot të gjithë me atë që i thotë djalit: Nuk po më lë të jetoj or bir, më ke futur në bagazh

Në seancën e ndërmjetësit “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare ka ardhur një nënë e cila ka humbur vajzën e saj në moshë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...