Nëna e Luizit nuk po e pranon Kiarën për nuse? Luizi HABIT me deklaratën: Asnje vajze…

Luizi dhe Kiara ishin padyshim cifti me i komentuar per me shume se kater muaj qekur u bene pjese e Big Brother Vip Albania.

Por, kur ata u kurorezuan ne naten e madhe te finales nuk shkoi pa u vene re edhe mungesa e nenes se Luizit ne ceremoni, madje jo vetem nena por asnje familjar tjeter i tij.

Publiku ishte kureshtat te mesonte se cila ishte arsyeja qe ka munguar nena e Luizit ne ceremoni pasi shume e kane komentuar kinse ajo nuk ka qene dakord qe te martohet me Kiaren.

Por, Luizi ka treguar se naten qe fitoi cmimn ka shkuar direkt ne Shkoder pasi e ka pasur nenen te semure duke nenkuptuar se kjo do te kete qene arsyeja qe nuk mori pjese ne dasme.

Por jo vetëm kaq. Luizi u shpres se: “Unë e di se asnjë djalë nuk është i denjë për vajzën e tyre dhe asnjë vajzë nuk është e denjë për djalin e familjes tjetër”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...