Luizi thyen rekord, asnjë nga Vip-at nuk ka mundur të bëj këtë

Luiz Ejlli eshte personi me i komentuar ne televizion e rrjete sociale qysh prej 4 muajsh kur u be pjese e formatit Big Brother Vip Albania.

Ai eshte zgjedhur gjithmone banoni i preferuar i pubikut, ku publiku nuk e zhgenjeu as ne finale duke u zgjedhur fitues e edicionit te dyte te Big Brother Vip Albania.

Ai ka fituar cmimin e madh prej 100 mije euro por jo vetem, nga ajo shtepi dole edhe i martuar me moderatoren Kiara Tito ku u njohen brenda asaj shtepie.

Por, edhe pasi doli nga shtepia perkrahja per Luizin vetem po shtohet duke marre komente shume pozitive nga fansat.

Luizi ka thyer rekord ne Instagram, ku per vetem 10 dite pasu hapi Instagramin e ri sot arriti ne 500 mije ndjekes.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...