Krizë mes çiftit? Kiara ben veprimin e papritur ndaj Luizit shume pak kohe pas finales…

Luizi dhe Kiara kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në finalen e Big Brother Vip Albania e cila është përcjellur nga miliona njerëz.

Po atë natë mas marteses Luizi mori edhe cmimin e madh prej 100 mijë euro si fitues i edicionit të dytë të Big Brother Vip Albania 2.

Mirëpo, shumë prej fansave e kishin konsideruar të nxituar vendimin e tyre për martese, ndërsa është komentuar se për këtë arsye edhe nëna e Luizit nuk mori pjesë në ceremoni.

Megjithëse, një natë më pas Luizi ka thënë se e kishte nënën e sëmurë e që ajo duhet të jetë arsyeja e mungeses.

Kiara ka befasuar me një veprim në Instagramin e saj, ajo deri sot e ka pasur në Bio të Instagramin të shkruaj ‘Sinqerisht, realisht’ fjalët që i ka përdorur më shumë në Big Brother ndërsa e kishte edhe instagramin e Luizit,

Por, Kiara ka larguar edhe shkrimin edhe instagramin e Luizit nga bio e saj gjë që ka bërë të ketë komente të shumta në rrjet duke aluduar në krizë mes ciftit.

 

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të Gramshit. Pasi janë njohur me lajmin, qindra njerëz, nga Shqipëria dhe jashtë saj, janë dyndur...

Administratës i rritet paga, por çfarë do të ndodhë me pensionistët

Pensionistët duhet të presin deri në Tetor për “rritje” pensioni. Ndryshe nga rrogat, për pensionet nuk do të ketë rritje reale, por vetëm indeksim...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...