Beci: Nëse duam të fillojmë njē valë transformimi në Shkodër, duhet me votu të dielën

Albumi i një pasditeje mes banorëve të lagjeve pranë stacionit te trenit.
5 ditë nga zgjedhjet: nëse duam të fillojmë një valë transformimi në Shkodër duhet me dalë në votime të dielën. Merrni me vete edhe një familjar, që e ka me dyshim, merrni me vete kojshinë, që përton me shku, merrni me vete një shok a shoqe, që ankohet gjithmonë se asgjë nuk ndryshon kurrë në Shkodër. Votën e keni në dorë vetë. #shkodraepara #shkodrapozitive

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...