Arrestohet ylli i TikTok-ut, Hasbulla (VIDEO)

Ylli i TIKTOK-ut Hasbulla Magomedov thuhet se është arrestuar pasi ai dhe shokët e tij janë kapur në flagrancë duke shkelur rregullat e qarkullimit rrugor.

Hasbulla, 20 vjeç, nga Dagestani i Rusisë, bashkë me shkokët e tij dolën me makinë në rrugë dhe ndërhynë me shoferët e tjerë teksa festonin dasmën e një shoku.

Një video e postuar nga Ministria e Punëve të Brendshme të Dagestanit tregon një grup makinash, duke përfshirë një që mbante Hasbulla, duke bllokuar trafikun dhe duke bërë drifte në një rrugë kryesore.

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...