“Unë jam ajo vajza….”, Kiara poston foton e veçantë nga finalja e BBVIP

Kiara Tito ishte një ndër banoret më të përfolura në këtë sezon të “Big Brother VIP”.

Moderatorja ka postuar ditën e sotm,e në llogarinë e saj në Instagram disa foto nga luku që ajo kishte zgjehdur për finalen e shumëpritur të BBVIP, ku i dashuri i saj, Luiz Ejlli, u shpall fitues. Kiara shfaqet tepër seksi, teksa i ka shoqëruar fotot me mbishkrimin “Unë jam ajo vajza”, në anglisht.

Kujtojmë se ky ishte luku i parë i Kiarës, e cila m pas u shfaq e veshur me fustan nusërie, pasi kurorëzoi në martesë dashurinë e saj me Luizin.

FOTO:

 

Vetmia mbaroi! Këto shenja horoskopi do të gjejnë gjysmën tjetër në qershor

Nëse i përkisni një prej shenjave të përmendura më poshtë, mund të mos jeni më vetëm së shpejti. Qershori mbart momente të shkëlqyera në...

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia” nuk do e shohim më në TV Klan. Lajmi është bërë i ditur nga burime ekskluzive...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...