Nuk ndalet Kiara. Puthje me Luizin në skenë. Ish-banorja e BBVIP: Sa fallco! (VIDEO)

Luizi dhe Kiara kanë tërhequr gjithë vëmendje mbrëmjen e djeshme në festat e organizuara me banorët e “Big Brother VIP”.

Megjithatë një video po bën xhiron e rrjetit, ku kiara dhe Luizi shfaqen duke u puthur në skenë. Nuk është puthja çështja e diskutimit, por zërat që dëgjohen gjatë videos.

Teksa Luizi dhe Kiara shkëmbejnë puthje, një zë vajze dëgjohet teksa thotë “sa fallco”, teksa fansat kanë aluduar se mund të jetë zëri i Efit, apo Antonetës. Burimi: Shqip

 

 

SKANDAL/ Komandanti i policisë vjedh dhe RREH te rinjte per qefin e tij! Kjo eshte policia qe duam?

Fiks Fare denoncoi veprimet arbitrare të një inspektori policie në Shkodër, i cili i kontrollon portofolin një qytetari dhe një tjetër e rreh! Në redaksinë...

“Po më shkatërron jetën”! Prapaskenat, si u arrestua komandanti hajdut?

Brenda pak orëve pas publikimit të lajmit është arrestuar efektivi i rendit në Shkodër, Shkëlzen Gjonaj, i cili dhunoi brenda një lokali një të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...