Noizy zbulon 3 hitet e ardhshme të verës: ‘Kam një super bombë me Elvanën’!

Në një intervistë të shkurtër për “Shqipëria Live”, këngëtari Noizy nga “afterparty” pas BB, ka lajmëruar se në këtë verë do të vijë me shumë projekte të mëdha muzikore.

Një ndër emrat e përmendur ishte dhe Elvana Gjata.

Do kesh projekte të tjera për verën?

Po kam sërish projekte të reja për verën. Nuk di a ta them apo jo, por me Elvanën kam një super bombë, me Yllin kam një super bombë, me Stresin kam një super bombë. Kemi disa projekte shumë të mira për verën.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...