Luiz Ejlli pas daljes nga BBV takohet me këngëtaren me famë ndërkombëtare dhe ka dy …

Luiz Ejlli arriti të triumfojë të shtunën, duke dalë fitues i padiskutueshëm i Big Brother VIP Albania 2.

Përveç 100 mijë eurove të fituara ai gjatë këtij udhëtimi ka fituar dashurinë e shumë njerëzve.

Në mesin e fansave të ri të Luizit është edhe këngëtarja Remzie Osmani.

Ajo mbrëmë është takuar me Luizin dhe Kiarën, të cilët nuk është kursyer t’i komplimentojë.

“Luizi i padiskutueshëm. Kiara engjëll e bekuar”, ka shkruajtur Osmani në foton që ka postuar me dyshen

 

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të Gramshit. Pasi janë njohur me lajmin, qindra njerëz, nga Shqipëria dhe jashtë saj, janë dyndur...

SKANDAL/ Komandanti i policisë vjedh dhe RREH te rinjte per qefin e tij! Kjo eshte policia qe duam?

Fiks Fare denoncoi veprimet arbitrare të një inspektori policie në Shkodër, i cili i kontrollon portofolin një qytetari dhe një tjetër e rreh! Në redaksinë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...