Kthesa e fortë e motit, meteorologu zbulon çfarë pritet të ndodhë gjatë javës

Temperaturat për ditën e sotme pritet të arrijnë në 29 gradë në vlerat maksimale, por duke nisur nga e marta do të ketë zhvillim të vranësirave dhe reshje shiu.

Meteorologu i Meteoalb, Hakil Osmani tha se java pritet të jetë me mot të paqëndrueshëm, duke bërë që e mërkura dhe e enjtja të ketë edhe rrebeshe shiu, ndërsa fundjava do jetë në dominimin e vranësirave dhe reshjeve të pakta.

Edhe vlerat termike pritet të shënojnë rënie, duke bërë që të mërkurë dhe të enjte vlerat maksimale të mos i kalojnë 23 gradë celsius. Nga e premtja temperaturat maksimale shkojnë mbi 25 gradë celsius.

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia” nuk do e shohim më në TV Klan. Lajmi është bërë i ditur nga burime ekskluzive...

Ëndërroni për pasuri? Disa mënyra si t’i tërhiqni paratë si magnet

Nëse doni të tërhiqni para, mbani mend këto këshilla. Ata që i aplikojnë pretendojnë se i ka ndryshuar gjendja e tyre financiare. -Përdorni ngjyra të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...