Kjo është java e fundit..! Çfarë paralajmëron Artan Hoxha

Dhe një javë na ndajnë nga zgjedhjet lokale, ku gara mes PS dhe koalicionit “Bashkë Fitojmë” duket e ethshme.

Më 14 maj, qytetarët u drejtohen kutive të votimit për të zgjedhur kryetarët e 61 bashkive në vend.

Advertisements

Gazetari Artan Hoxha, përmes një postimi në Facebook, shkruan me ironi se kjo javë është vendimtare, ku duhet të zgjedhësh mes parave dhe plumbit, dhe se një mundësi e tillë shfaqet vetë njëherë në dy vjet.

Postimi i Artan Hoxhës:

Mbahuni burra….

 

Sapo kemi hyre në javen vendimtare…

Jane 7 ditet e fundit dhe nuk ka shaka…

Kursi kembimit valutor duhet mbajtur në monitorim, per te kuptuar se cila monedhe do kete luhatjen me te madhe në kursin e kembimit…

Nga fundi javes, do te shfaqen në qarkullim dhe “danoçet”, me ate moton e tyre mbreslenese, “Plata o plomo”(argjendin ose plumbin), se ke duhet te zgjedhesh mes parave dhe plumbit…

Kjo eshte fiks java KÇK (Kap ç’a t’kapesh).

Te shfaqet si mundesi vetem nje here në çdo dy vite, kur ka zgjedhje lokale ose parlamentare…

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...