Jori në hall: Pasi mora pjesë në BBV s’më ka shkruar e s’më ka propozuar asnjë djalë!

Jori Delli ka dhënë një intervistë të shkurtër për “Shqipëria live” teksa ndodhej në ‘afterparty’ e organizuar mbrëmë nga Big Brother VIP. Jori tregoi se për habi pas pjesëmarrjes së saj në reality show nuk ka pasur asnjë propozim për fejesë apo martesë.

Habit Jori: Pasi mora pjesë në BBV s’më ka shkruar asnjeri,

“Kërkesat për fejesë apo martesë janë shtuar?”, e pyeti gazetari. “Jo fare”, u përgjigj Jori.

“Po pse gjithë kjo gocë?”, i tha gazetari. “Jo, jo nuk më ka shkruar asnjeri”, tregoi modelja dhe u shpreh e hapur për të njohur ndonjë djalë shqiptar.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...