Festuan ditëlindjet së bashku, Arbana Osmani: Edi është mbështetja ime më e madhe, jam …

Çift Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kanë festuar ditën e djeshme ditëlindjen, më 7 maj ku surprizën e parë moderatorja e mori live gjatë spektaklit të finales në Big Brother Vip.

Lidhur me raportin e tyre, Arbana për ‘Pop News’ ka treguar se Eduarti ka qenë një mbështetje shumë e madhe për të dhe se është e lumtur që e ka në krahë.

Ndërsa Eduarti tha se uron që të bëjnë spektakle po kaq të suksesshme sa BB dhe të vazhdojnë të duhen kaq shumë edhe në të ardhmen.

Si ndiheni kur mbyllni gjithë mbrëmjen, si ndiheni kur kaloni pseo debatet për hir të punës, çfarë i thoni njeri-tjetrit?

Arbana Osmani: Unë kam fatin ta kem Edin mbështetjen më të madhe edhe në punë sepse ndajmë shumë projekte dhe “Big Brother VIP” është një prej tyre, kështu që duke qenë një program që ka shumë volum pune dhe goxha presion herë pas here, jam e lumtur që e kam në krahë për të ndarë momente të vështira dhe momente të bukura. Kështu që jam thjesht me fat.

Çfarë i thua vetes në këtë ditëlindje?

I them që ke qenë një gocë e fortë.

Çfarë urimi i bën vetes dhe Arbanës në këtë ditëlindje?

Eduart Grishaj: Që të bëjmë spektakle të tjera të mira kështu dhe të vazhdojmë të jemi bashkë dhe të duhemi si sot.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...