Dalin pamjet, Kiara e mërzitur pranë Luizit në festën që morën pjesë mbrëmë, fansat të shqetësuar

Mbrëmë është organizuar një Aftet party për ish banorët e Big Brother pas mbarimit të lojës ku fitues u shpall Luiz Ejlli.

Të gjithë banorët morën pjesë duke sjellur momente të shumta të festës dhe dukjes së tyre në rrjete sociale.

Por, padyshim më shumë nga të gjithë vëmendje morën cifti Luiz dhe Kiara që u martuan të shtunën në finalen e madhe.

Në një moment shihen duke kaluar cifti derisa Luizi shihet në telefon ndërsa sipas disa komenteve të fansave Kiara duket e mërzitur.

Menjëherë kanë vazhduar komentet duke shpresuar se është vetëm lodhje dhe nuk ka ndonjë krisje mes ciftit.

‘Të vdes unë kush më bën xhiro’! Nëna mburret me djalin e mitur që nget makinën

Drejtimi i automjetit nga të miturit dhe rastet në rritje të fëmijëve qe shkaktojnë aksidente teksa ngasin automjete pa leje drejtimi duhet të hetohen...

Dea Mishel: Jam fillikat pa të dashur, dua dikë që të më … (video)

Pas daljes nga ‘Big Brother VIP Albania’, disa nga banorët s’kanë më komunikim me njëri-tjetrin. E mesa duket kjo ndodhi dhe me Dean. Ish-finalistja e “Big...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...