Çfarë do të ndodh me miqësinë mes saj, Luizit dhe Kiarës? Efi Dhedhes tregon se tashmë…

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur të gozhuar para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët. Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në memorien e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre. Pavarësisht gjithçkaje, neve na mbetet të presim për edicionin e tretë të tij.

Pas mbarimit të finales së madhe, Efi Dhedhes dha një intervist për “Shqipëria Live”, ku tregoi se si ndihej që doli vendi i tretë dhe a e priste që Kristi të ishte kokë më kokë me Luizin.

Efi Dhedhes: Kjo eksperienc i ka të gjitha të mira dhe të këqija, mund të themi që kanë mbizotëruar të këqijat më shumë…

Mendoje se do eleminoheshe para Kristit?

Jo nuk e prisja po çfarë rëndësie ka, njerëzit e din kush jam unë kush është Kristi nuk e prisja që Kristi të ishte kokë më kokë me Luizin…

Me kë do vazhdosh miqësi jashtë?

Do ti shikoj pak nga pak, me Luizin normal me Kiaren do flasim pak por e kam xhan dhe me gjith t tj shofin ngelet per tu pare jasht.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...