Benet Beci: Së bashku mund ta ndriçojmë Shkodrën

Në 2021, kur isha administrator i KESH, ndërmorëm këtë investim mbi digën e hidrocentralit në Vaun e Dejës. Ishte hera e parë që Korporata Elektroenergjitike Shqiptare shtoi një impiant të ri prodhimi, që nga koha e hidrocentraleve. Ky projekt është I veçantë, sepse fotovotaikët në digat hidroelektrike janë ende projekte të rralla kudo në botë dhe nga ana tjetër është hapi i parë drejt një bërthame të re të energjisë së rinovueshme. Vetëm me punë mund të arrijmë çfarë duam, vetëm nëse Shkodra, për ne, është e para!

https://fb.watch/ko_IpaxaQa/?mibextid=cr9u03

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...