Beci: Shkodra nuk mund të jetë më kështu, na duhet me zgjedh mes zhvillimit dhe së shkuarës

E kam thënë që në fillim, nuk dua të bëj fushatë negative, por Shkodra nuk mund të jetë më kështu. Na duhet me zgjedhë mes zhvillimit dhe së shkuarës, mes punës dhe fjalëve, mes shpërvjeljes së mëngëve dhe ankesave. Qytetarët e Shkodrës e kanë në dorë këtë! #shkodraepara #shkodrapozitive

https://fb.watch/koTKaXZDRF/?mibextid=cr9u03

Këngëtari i madh grek i habit të gjithë: Kam fjetur me mbi 4,000 gra, ja çfarë iu pëlqente

Këngëtari grek Lefteris Pantazis, ka deklaruar se ka shkuar me 4 mijë gra. “Unë mund të kem sh kuar me më shumë se 4000 gra,”...

Horoskopi ditor, e Premte 9 Qershor 2023

Dashi Hëna në kundërshtim me shenjën tuaj do të vërë çdo gjë në diskutim. Do të keni programe konfuze, ashtu sikundër do jenë dhe mendimet....

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...