Beci me banorët në Livade: Me punë mund ta kthejmë Shkodrën aty ku i takon

Disa foto nga takimi në zonën e Livadeve. Falenderues për secilin prej jush që në takimet e përditshme të kësaj fushate, sjell shqetësimet, por edhe mendimet se si mund të zgjidhen, dëshirën për t’u përfshirë dhe besimin se me punë mund ta kthejmë Shkodrën aty ku i takon! #shkodraepara #shkodrapozitive

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...