Zhaklina-Luizit: Më ke përmendur aq shumë sa dyshoj a më do mua apo Kiarën

Efi u eliminua nga “Big Brother VIP” pas Deas, ndërkohë që Kristi dhe Luizi do të përballen me njëri-tjetrin për fitoren. “Sërish dy çuna në finale e, si ka mundësi?”, tha Arbana.

“A thua u mërzit Zhaku?”, u shpreh Luizi me humor.

Opinionistja iu përgjigj duke i thënë: Më ke përmendur aq shumë këto ditë sa dyshoj a më do mua apo Kiarën.

Nga ana tjetër Luizi i tha se pavarësisht të gjithave i vlerëson fjalët dhe kritikat e saj, pasi kjo është loja dhe ajo ka bërë detyrën e saj.

I kërkuan dorëheqjen pas disfatës, Berisha habit me reagimin e tij: Ata kanë lindur dhe do vdesin me…

Pavarësisht humbjes së thellë në zgjedhjet e 14 majit përballë mazhorancës dhe kërkesave të shumta për dorëheqje për bashkimin e PD-së zyrtare, duket se...

Nëna i përlot të gjithë me atë që i thotë djalit: Nuk po më lë të jetoj or bir, më ke futur në bagazh

Në seancën e ndërmjetësit “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare ka ardhur një nënë e cila ka humbur vajzën e saj në moshë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...