“Yjet”/ Xhensila Myrtezaj dhe Klajdi Haruni sjellin në BBV këngën e tyre të re

Xhensila Myrtezaj dhe Klajdi Haruni dy nga këngëtarët më të njohur të muzikës moderne, performuan sonte për herë të parë këngën e tyre më të re, të titulluar “Yjet”.

Termi “Yje”, fillimisht u bë i famshëm nga moderatorja e këtij program Arbana Osmani, e më pas u bë virale në të gjitha mediat sociale dhe mesa duket së fundmi, ka frymëzuar edhe këngëtarët.

Xhensila dhe Klajdi nuk do jentë vetmit që do i bashkohen spektaklit të sotëm. Të tjerë artistë do i bashkohen finales së madhe të BBV.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...