WIZZ AIR torturon shqiptarët, stjuardesa debat me pasagjerin

Një denoncim i ardhur nga një qytetare për JOQ, ku gjatë një udhëtimi me WIZZ AIR, është shprehur se ka qenë e operuar, por në fakt i kanë lënë që të prisnin, duke i fajësuar edhe pse ata kanë ngritur zërin.

Denoncimi i qytetarit:

“Pershendetje JOQ! Ju lutem kemi qan dje ne airoportin e athines per te rrugetuar per ne tiran qe nga ora 3 qe kishishim nisjen dhe na kane shty ne oren 10:30 te darkes. Une qe po ju dergoi sapo kisha dal nga spitali dhe sapo isha ber operim. Dhe na kane len 8 ore pa asnje komunikim. Po na fajsonin pse ne ngrejme zerin per te drejtat tona. Nje punonjes i ORA neës u mbajt nga policia dhe po i kerkonin qe te fshinte vidiot gjat rrugtimit dhe gjat pritjes ne athin”, shkruan qytetari.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...