“Prit se do i marrësh vesh gjërat”, Efi dhe Dea bëjnë paqe pas finales, përqafojnë njëra-tjetrën

Dea Mishel dhe Efi Dhedhes i kanë dhënë një përqafim njëra-tjetrës pas eliminimit nga “Big Brother VIP”.

Dy ish-banoret e shtëpisë më të famshme në Shqipëri janë pyetur nga Top Albania Radio, se si ndihen që edhe këtë vit në finale kokë më kokë janë dy djem.

Dea u shpreh se i vjen pak inat, ndërsa Efi nga ana tjetër tha se nuk e ka aspak problem. Teksa Dea shtoi ‘se do ishte bukur dy goca në finale’, Efi ia pret: “Prit se do i marrësh vesh gjërat”.

Pjesë nga intervista:

Gazetarja: Si ndiheni që Shqipëria edhe njëherë dështoi në dërgimin, në pikën më finale të dy vajzave kaq të forta sa ju?

Dea: Na vjen pak inat me thënë të drejtën, që të paktën të ishte një djalë një vajzë aty

Efi: Unë me thënë të drejtën nuk po e kam problem fare. Çfarë të mira e desha e mora nga ky Big Brother, nuk ka problem. Fitoftë më i miri dhe dihet kush është, Luiz Ejlli

Dea: Të ishte dy goca do ishte më mirë

Efi: Prit se do i marrësh vesh mbrapa gjërat

“Përshëndetje e përzemërt dhe flagrante”, veprimi i Ramës ndaj Melonit jehonë në mediet italiane (VIDEO E PLOTË)

Kryeministrja Giorgia Meloni mori pjesë në samitin e Komunitetit Politik Evropian (EPC) i cili vizitoi 45 liderë të mbledhur në Moldavi . Mes tyre edhe...

SKANDAL/ Komandanti i policisë vjedh dhe RREH te rinjte per qefin e tij! Kjo eshte policia qe duam?

Fiks Fare denoncoi veprimet arbitrare të një inspektori policie në Shkodër, i cili i kontrollon portofolin një qytetari dhe një tjetër e rreh! Në redaksinë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...